Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" - Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 29 wrzesień 2023

Po kilkuletniej przerwie wróciliśmy do Budziarzy na spotkanie z piękną, dziką przyrodą, przyjaznymi gospodarzami "Stajni Rudej" oraz ich końmi.

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" wraz z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Józefowie zorganizowały kolejną imprezę z hipoterapią. Oprócz naszych uczestników wzięli w niej udział także goście z warsztatów w Biłgoraju, Grabowicy, Rozłopach i Alojzowie. Wszyscy świetnie się bawili w trakcie jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanych trenerów, z zaangażowaniem rywalizowali, pokonując slalom oraz przeciągając linę. Odbyły się także konkursy wypieków przywiezionych przez wszystkie warsztaty oraz wykonanego przez ich uczestników rękodzieła.

Również miłośnicy muzyki i tańca znaleźli coś dla siebie. Mogli się popisać swoimi umiejętnościami wokalnymi w czasie karaoke oraz potańczyć, ucząc się nowych kroków pod okiem instruktora. Świetną zabawą był także udział w warsztatach fotograficznych z nagrodą w postaci pięknych zdjęć. Po tych atrakcjach każdy ze smakiem zjadł porcję pieczonej na grillu kiełbaski lub kaszanki, a na deser delektował się konkursowymi ciastami.

Zadanie zostało zrealizowane we współpracy z ROPS ze środków PFRON przyznanych przez Samorząd Województwa Lubelskiego.

Galeria prezentuje podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Józefowie podczas imprezy z hipoterapią.

Dział: Aktualności

Partnerzy

UM Józefów Dla Pilota Artis Group Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Biskiej SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …