Dzień Dziecka w Świetlicy Środowiskowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń"

15 listopad 2011
Autor :  

Dzień Dziecka to radosne święto wszystkich dzieci. 1 czerwca obchodziliśmy go w  Świetlicy Środowiskowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" w Józefowie. Były różne zabawy, dużo radości, zadowolenia i uśmiechów. Największą atrakcją wśród dzieci cieszyła się trampolina. Integrując się w grupie dzieci malowały w ramach konkursu formy gipsowe. Wszyscy uczestnicy, a także zwycięzcy otrzymali nagrody. W przerwie czekały przygotowane przez rodziców kiełbaski z grilla, a na zakończenie imprezy słodki poczęstunek. Podsumowaniem wspólnej zabawy było czytanie bajek przez panie nauczycielki, rodziców oraz Panią Prezes Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj Dłoń" zorganizowało również 7 czerwca Dzień Dziecka w Górnikach. Były przeprowadzone różne gry i konkursy sprawnościowe, między innymi  kopanie piłki czy kręcenie Hula-Hop, a także zabawy drużynowe. Dzieci z wypiekami na twarzy biegały i skakały, by jak najlepiej wypaść w konkursach i zabawach. Bawiły się świetnie, maluchy i starsi. Dzieci spontanicznie zgłaszały się do konkursów i nikogo nie trzeba było namawiać do dobrej zabawy. W nagrodę otrzymały dyplomy i drobne upominki. Tutaj również ogromną frajdę dzieciom sprawiła trampolina. Na zakończenie imprezy zostały przygotowane gofry.

Partnerzy

UM Józefów Dla Pilota Artis Group Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Biskiej SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …