Biała szkoła w Krasnobrodzie dla podopiecznych świetlicy

15 listopad 2011
Autor :  

W sobotę 18 grudnia Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodziny „Podaj Dłoń”  zorganizowało dla wychowanków  świetlicy środowiskowej wyjazd na narty.  O godzinie 9.30, wspólnie z opiekunami wszyscy uczestnicy wyjechali do Krasnobrodu na stok narciarski. Tam dzieci niemające własnego sprzętu mogły nieodpłatnie skorzystać w wypożyczalni.

Po dopasowaniu nart i butów, dzieci i młodzież udali się na stok. Ci którzy już opanowali technikę nart zjazdowych mogli razem z opiekunem wyruszyć wyciągiem orczykowym na górę. Niedoświadczeni i początkujący narciarze mogli pod okiem instruktora nauczyć się jazdy na nartach. 

Po intensywnym szkoleniu , bardziej pewni siebie mogli udać się na główny stok.  Na zmarzniętych i zmęczonych narciarzy czekał rozpalony kominek przy którym można było się ogrzać, a także gorąca herbata. Uczestnicy wyjazdu mogli także upiec sobie nad ogniskiem kiełbaskę. Cały czas na twarzach gościł uśmiech i zadowolenie, a świetnej zabawie towarzyszyły miłe pogawędki.

Wyjazd był zorganizowany w ramach kończącego się właśnie projektu „Na Czasie” realizowanego przez stowarzyszenie dzięki środkom z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Partnerzy

UM Józefów Dla Pilota Artis Group Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Biskiej SP Majdan Nepryski SP Majdan Nepryski
Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …